Plugins - Autoptimize - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (159 entries)

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: Valid
fa: معتبر

en: Submit
fa: ارسال

en: Delete All
fa: حذف همه

en: Remove
fa: پاک کردن

en: Edit
fa: ویرایش

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Target
fa: هدف

en: Type
fa: نوع

en: Height
fa: ارتفاع

en: Width
fa: عرض

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Retry
fa: تلاش مجدد

en: Cancel
fa: لغو

en: Delete
fa: حذف

en: PENDING
fa: در انتظار

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: New
fa: تازه

en: Finish Date
fa: تاریخ پایان

en: Creation Date
fa: تاریخ ایجاد

en: Page Type
fa: نوع برگه

en: Page Path
fa: مسیر برگه

en: Status
fa: وضعیت

en: Actions
fa: اقدامات

en: UNKNOWN
fa: ناشناس

en: Get Help
fa: دریافت پشتیبانی

en: ERROR
fa: خطا

en: DONE
fa: انجام شد

en: Your API Key
fa: کلید API شما

en: API Key
fa: کلید API

en: Import Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: Export Settings
fa: برون‌ریزی تنظیمات

en: Multisite Options
fa: تنظیمات چند سایته

en: Enable site configuration?
fa: پیکربندی سایت فعال شود ؟

en: When aggregating JS or CSS, excluded files that are not minified (based on filename) are by default minified by Autoptimize despite being excluded. Uncheck this option if anything breaks despite excluding.
fa: هنگامی که فایل های JS یا CSS برای عدم فشرده سازی براساس نام جمع آوری می شود بصورت پیشفرض با Autoptimize فشرده می شود. این گزینه را انتخاب کنید اگر مشکلی ایجاد شد.

en: Minify excluded CSS and JS files?
fa: فایل های js و css فشرده سازی نشود؟

en: Comma-separated list of to be excluded image classes or filenames.
fa: با کاما لیستی از کلاس تصاویر یا نام آن ها برای صرف نظر کردن درست کنید.

en: Lazy-load exclusions
fa: حذف Lazy-load

en: Image optimization
fa: بهینه‌سازی تصویر

en: Images
fa: تصاویر

en: Lazy-load images?
fa: تصاویر Lazy-load؟

note: Description of the plugin
en: Makes your site faster by optimizing CSS, JS, Images, Google fonts and more.
fa: سایت خود را با بهینه‌سازی CSS،JS،تصاویر و فونت های گوگل سریعتر کنید.

en: based on previously fetched data
fa: بر اساس داده های قبلی بدست آمده

note: translators: "here to refresh" links to the Autoptimize Extra page and forces a refresh of the img opt stats.
en: click %1$shere to refresh%2$s
fa: برای نوسازی صفحه %1$s کلیک کنید%2$s

en: based on status at
fa: براساس وضعیت در

note: Translators: the URL added points to the Autopmize Extra settings.
en: Did you know Autoptimize includes on-the-fly image optimization (with support for WebP) and CDN via ShortPixel? Check out the %1$sAutoptimize Image settings%2$s to activate this option.
fa: آیا میدانید این افزونه قابلیت بهینه سازی تصاویر در CDN از طریق ShortPixel را داراست؟بخش %1$sتنظیمات اضافی %2$s را برای فعالسازی این گزینه بررسی کنید

note: translators: link points Async Javascript settings page.
en: You have "Async JavaScript" installed, %1$sconfiguration of async javascript is best done there%2$s.
fa: شما "Async JavaScript" را نصب کردید%1$s در این بخش افزونه ر ا پیکربندی کنید%2$s.

note: translators: link points to shortpixel image test page.
en: You can %1$stest compression levels here%2$s.
fa: می توانید%1$s سطح فشرده سازی را اینجا بررسی کنید%2$s.

note: translators: links points to shortpixel TOS & Privacy Policy.
en: Usage of this feature is subject to Shortpixel's %1$sTerms of Use%2$s and %3$sPrivacy policy%4$s.
fa: استفاده از این ویژگی موضوع Shortpixel است%1$s شرایط استفاده%2$s و%3$sحفظ حریم خصوصی%4$s.

note: translators: link points to shortpixel FAQ.
en: <strong>Questions</strong>? Have a look at the %1$sShortPixel FAQ%2$s!
fa: <strong>سوالات</strong>؟ به بخش%1$sپرسش و پاسخ%2$s!مراجعه کنید

en: Optimize Images
fa: بهینه‌سازی تصاویر

note: translators: "display:swap" should remain untranslated, will be shown in code tags.
en: Combine and link in head (fonts load fast but are render-blocking)
fa: ترکیب و لینک در سربرگ (فونت‌ها سریعتر بارگذاری می شود اما render-blocking می شود)

en: Aggregate all linked CSS-files? If this option is off, the individual CSS-files will remain in place but will be minified.
fa: تجمیع کردن کل لینک‌های پرونده CSS؟ اگر این گزینه خاموش باشد، پرونده‌های CSS تکی در جای خود باقی می ماند اما فشرده خواهد شد.

en: Aggregate CSS-files?
fa: تجمیع پرونده‌های CSS؟

en: Aggregate all linked JS-files to have them loaded non-render blocking? If this option is off, the individual JS-files will remain in place but will be minified.
fa: تجیمع همه لینک‌های پرونده JS برای بارگذاری بدون render blocking؟ اگر این گزینه خاموش باشد، پرونده‌های JS تکی در جای خود باقی می ماند اما فشرده خواهد شد.

en: Aggregate JS-files?
fa: تجمیع پرونده‌های JS؟

en: Image Optimization quality
fa: کیفیت بهینه سازی تصویر

note: translators: "Autoptimize support forum" will appear in a "a href".
en: The image optimization service is currently down, image optimization will be skipped until further notice. Check the %1$sAutoptimize support forum%2$s for more info.
fa: سرویس بهینه‌سازی تصویر در حال حاضر از کار افتاده است، بهینه سازی تصویر تا اطلاع بعدی نادیده گرفته  می شود. %1$sAutoptimize انجمن پشتیبانی%2$s را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید.

en: For a limited time only, this service is offered free for all Autoptimize users, <b>don't miss the chance to test it</b> and see how much it could improve your site's speed.
fa: فقط برای زمانی محدود، این سرویس بصورت رایگان برای همه کاربران این افزونه دردسترس است<b>این شانس را برای بررسی از دست ندهید</b>و ببینید چطور عملکرد و سرعت سایت شما را بهبود میبخشد.

en: Shortpixel status:
fa: وضعیت Shortpixel :

en: The image optimization service is launching, but not yet available for this domain, it should become available in the next couple of days.
fa: بهینه سازی تصویر در حال اجرا است، اما برای این دامنه دردسترس نیست باید در روزهای آینده دردسترس باشد.

note: translators: "log in to check your account" will appear in a "a href".
en: Your ShortPixel image optimization and CDN quota are in good shape, %1$slog in to check your account%2$s.
fa: تصویر بهینه سازی شما ShortPixel وCDN در حالت مناسبی است،%1$sوارد شده وحساب خود را بررسی کنید%2$s.

note: translators: "add more credits" will appear in a "a href".
en: Your ShortPixel image optimization and CDN quota was used, %1$sadd more credits%2$s to keep fast serving optimized images on your site
fa: بهینه سازی تصویرShortPixel شما و CDN استفاده شده است%1$s اعتبار بیشتری اضافه کنید%2$s تا تصاویر سایت شما به بهترین شکل بهینه شده بارگذاری شود

note: translators: "add more credits" will appear in a "a href".
en: Your ShortPixel image optimization and CDN quota is almost used, make sure you %1$sadd more credits%2$s to avoid slowing down your website.
fa: بهینه سازی تصویرShortPixel و CDN در حال استفاده است، اطمینان حاصل کنید به اندازه کافی%1$sاعتبار%2$s برای عدم کاهش سرعت بارگذاری تصاویر سایت دارید.

en: Most of below Extra optimizations require at least one of HTML, JS, CSS or Image autoptimizations being active.
fa: بهینه‌سازی اکثر موارد زیر نیازمند فعال بودن حداقل یکی از HTML, JS ,CSS می باشد.

en: More info
fa: اطاعات بیشتر

note: translators: %s will be replaced by a link to "wp youtube lyte" plugin.
en: %s allows you to “lazy load” your videos, by inserting responsive “Lite YouTube Embeds".
fa: %s اجازه “lazy load” به ویدئوهای شما می دهد، با وارد کردن واکنشگرای “Lite YouTube Embeds".

en: Click here to configure it.
fa: برای پیکربندی آن اینجا کلیک کنید.

en: Great, you have WP YouTube Lyte installed.
fa: خوب، شما WP YouTube Lyte نصب کردید.

en: Optimize YouTube videos
fa: بهینه‌سازی ویدئوهای یوتیوب

en: Click here to install and activate it.
fa: برای نصب و فعالسازی کلیک کنید.

note: translators: %s will be replaced by a link to the "async javascript" plugin.
en: Configuration of async javascript is easier and more flexible using the %s plugin.
fa: پیکربندی async جاوااسکریپت راحت و منعطف است بااستفاده از افزونه %s.

en: Flushing the cache...
fa: تخلیه کردن کش...

en: Cache flushed.
fa: کش تخلیه شد.

en: Extra Auto-Optimizations
fa: بهینه‌سازی خودکار بیشتر

en: The following settings can improve your site's performance even more.
fa: تنظیمات زیر می تواند عملکرد سایت شما را از قبل بهینه تر کند.

en: Remove emojis
fa: حذف emojis

en: Removes WordPress' core emojis' inline CSS, inline JavaScript, and an otherwise un-autoptimized JavaScript file.
fa: حذف هسته emojis در CSS داخلی وردپرس، جاوااسکریپت داخلی، و دیگر پرونده‌های جاوااسکریپت بهینه‌سازی نشده بطور خودکار.

en: Remove query strings from static resources
fa: حذف رشته‌های کوئری از منابع استاتیک

en: Google Fonts
fa: فونت‌های گوگل

en: Leave as is
fa: به حال خودش بگزارید

en: Combine and load fonts asynchronously with <a href="https://github.com/typekit/webfontloader#readme" target="_blank">webfont.js</a>
fa: ترکیب و بارگذاری فونت‌ها ناهمگام با <a href="https://github.com/typekit/webfontloader#readme" target="_blank">webfont.js</a>

en: Preconnect to 3rd party domains <em>(advanced users)</em>
fa: پیشوند به دامنه های 3rd party <em>(کاربران حرفه‌ای)</em>

en: Add 3rd party domains you want the browser to <a href="https://www.keycdn.com/support/preconnect/#primary" target="_blank">preconnect</a> to, separated by comma's. Make sure to include the correct protocol (HTTP or HTTPS).
fa: افزودن دامنه‌های 3rd party می خواهید مرورگر به <a href="https://www.keycdn.com/support/preconnect/#primary" target="_blank">پیشوند </a> آن،با کاما مجزا کنید.مطمئن شوید شامل پروتکل صحیح HTTP یا HTTPS باشد.

en: Comma-separated list of local or 3rd party JS-files that should loaded with the <code>async</code> flag. JS-files from your own site will be automatically excluded if added here.
fa: با کاما جدا کنید لیستی از محلی یا جاوااسکریپت‌های 3rd party که باید با نشانه <code>async</code> بارگذاری شود.جاوااسکریپت از سایت شما بطور خودکار حذف می شود اگر اینجا اضافه کنید.

en: Extra
fa: اضافی

en: Async Javascript-files <em>(advanced users)</em>
fa: پرونده‌های جاوااسکریپت Async <em>(کاربران حرفه‌ای)</em>

en: Removing query strings (or more specifically the <code>ver</code> parameter) will not improve load time, but might improve performance scores.
fa: حذف رشته‌های کوئری ( یا بطور مشخص پارامترهای <code>ver</code>) که سرعت بارگذاری را بهبود نمی دهد،اما ممکن است امتیاز عملکرد را بهبود دهد.

en: (deprecated)
fa: (منسوخ)

en: Load JavaScript early, this can potentially fix some JS-errors, but makes the JS render blocking.
fa: بارگذاری زودتر جاوا اسکریپت، این می تواند بخشی از ارورهای جاوااسکریپت را رفع کند، اما جاوااسکریپت بصورت blocking پردازش می شود.

en: Let Autoptimize also extract JS from the HTML. <strong>Warning</strong>: this can make Autoptimize's cache size grow quickly, so only enable this if you know what you're doing.
fa: اجازه دهید افزونه جاوااسکریپت را از HTML خارج کند. <strong>اخطار</strong>:این ممکن است باعث افزایش حجم کش شود،پس اگر دقیقا در میدانید فعالش کنید.

en: Misc Options
fa: تنظیمات متفرقه

en: Also optimize shop cart/ checkout?
fa: می خواهید بهینه‌سازی شود فروشگاه سبدخرید/پرداخت؟

en: By default Autoptimize is also active on your shop's cart/ checkout, uncheck not to optimize those.
fa: بطور پیشفرض Autoptimize در سبدخرید/پرداخت فروشگاه فعال است،تیک را بردارید تا آن‌ها بهینه‌سازی نشوند.

en: Need help? <a href='https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/'>Check out the FAQ here</a>.
fa: نیازمند راهنمایی هستید؟<a href='https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/'>اینجا را ببینید</a>.

en: Enter your CDN root URL to enable CDN for Autoptimized files. The URL can be http, https or protocol-relative (e.g. <code>//cdn.example.com/</code>). This is not needed for Cloudflare.
fa: آدرس مسیر اصلی CDN را وارد کنید تا برای پرونده‌های Autoptimized فعال شود. The URL can be http, https or protocol-relative (e.g. <code>//cdn.example.com/</code>). This is not needed for Cloudflare.

note: Translators: %s is the cache directory location.
en: Autoptimize cannot write to the cache directory (%s), please fix to enable CSS/ JS optimization!
fa: افزونه نمی تواند در پوشه کش بنویسد (%s), لطفا درست کنید تا بهینه‌سازی CSS/ JS فعال شود!

en: Delete Cache
fa: حذف کش

en: Files
fa: فایل‌ها

en: These Autoptimize power-ups and related services will improve your site's performance even more!
fa: این Autoptimize قدرت را افزایش و خدمات مربوط به عملکرد سایت شما را خیلی بیشتر بهبود می دهد!

en: Have a look at <a href="http://optimizingmatters.com/">optimizingmatters.com</a> for Autoptimize power-ups!
fa: نگاه کنید به <a href="http://optimizingmatters.com/">optimizingmatters.com</a> برای افزایش قدرت Autoptimize !

en: Optimize More!
fa: بهینه‌سازی بیشتر!

note: translators: links to the Autoptimize settings page.
en: Dismiss this notice.
fa: حذف این اطلاعیه.

en: Autoptimize cache size warning
fa: اخطار حجم کش Autoptimize

en: Autoptimize's cache size is getting big, consider purging the cache. Have a look at https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/ to see how you can keep the cache size under control.
fa: حجم فایل کش بسیار بزرگ شده است،نسبت به تخلیه آن اقدام کنید. نگاه کنید به https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/ برای کنترل بر روی حجم فایل کش.

en: Size
fa: حجم

en: Enable this if you want HTML comments to remain in the page.
fa: اگر می‌خواهید کامنت‌های HTML در صفحه باقی بمانند این گزینه را فعال کنید.

en: No items
fa: بدون گزینه(ها)

en: Happy with Autoptimize?
fa: از Autooptimize راضی هستید؟

note: translators: the variable contains a date.
en: Posted %s
fa: ارسال شده در %s

en: Check this option for Autoptimize to also aggregate CSS in the HTML.
fa: اگر می‌خواهید Autoptimize فایل CSS را هم در HTML یکی‌سازی کند این گزینه را فعال کنید.

en: Try my other plugins!
fa: افزونه‌های دیگر من را هم امتحان کنید!

en: Also aggregate inline JS?
fa: JS درون خطی نیز یکی‌سازی شود؟

en: Also aggregate inline CSS?
fa: CSS درون خطی نیز یکی‌سازی شود؟

en: Remove Google Fonts
fa: فونت‌های گوگل حذف شوند

en: <strong>Autoptimize's cache size is getting big</strong>, consider purging the cache. Have a look at <a href="https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">the Autoptimize FAQ</a> to see how you can keep the cache size under control.
fa: <strong>حجم کش بسیار بزرگ شده است</strong>, لطفا کش را خالی کنید. نگاه کنید به <a href="https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/" target="_blank"> پرس و پاسخ Autoptimize</a>که چگونه حجم کش را در کنترل خود نگاه دارید.

en: Thank you for installing and activating Autoptimize. Please configure it under "Settings" -> "Autoptimize" to start improving your site's performance.
fa: برای نصب و فعال سازی افزونه Autoptimize متشکریم. خواهشمندیم افزونه را از مسیر "Settings" -> "Autoptimize" تنظیم کنید تا افزایش سرعت وب سایت شما آغاز شود.

en: Autoptimize has just been updated. Please <strong>test your site now</strong> and adapt Autoptimize config if needed.
fa: Autoptimize بروزرسانی شد. خواهشمندیم <strong> هم اکنون سایت خود را ارزیابی کنید</strong> و Autoptimize را اگر نیاز بود تنظیم کنید.

en: Autoptimize Settings
fa: تنظیمات Autoptimize

en: HTML Options
fa: تنظیمات HTML

en: Optimize HTML Code?
fa: بهینه سازی کد HTML؟

en: Keep HTML comments?
fa: نگه داشتن کامنت های HTML؟

en: JavaScript Options
fa: تنظیمات Javascript

en: Optimize JavaScript Code?
fa: بهینه سازی کد Javascript؟

en: Force JavaScript in &lt;head&gt;?
fa: بارگذاری Javascript در تگ &lt;head&gt;؟

en: Look for scripts only in &lt;head&gt;?
fa: فقط اسکریپت های موجود در تگ &lt;head&gt; بهینه سازی شوند؟

en: Exclude scripts from Autoptimize:
fa: محروم کردن اسکریپت ها از Autoptimize:

en: Add try-catch wrapping?
fa: اضافه نمودن دسته بندی بوسیله try-catch؟

en: CSS Options
fa: تنظیمات CSS

en: Optimize CSS Code?
fa: بهینه سازی کد CSS؟

en: Generate data: URIs for images?
fa: تولید data: URIs برای تصاویر؟

en: Look for styles only in &lt;head&gt;?
fa: فقط استایل های موجود در تگ &lt;head&gt; بهینه سازی شوند؟

en: Don't autoptimize CSS outside the head-section. If the cache gets big, you might want to enable this.
fa: کدهای CSS که خارج از تگ HEAD باشند بهینه سازی نکن. اکر حجم کش بالا رفت، شاید مایل باشید تا از این گزینه استفاده کنید.

en: Inline and Defer CSS?
fa: تبدیل CSS به صورت خطی (inline) و تعویق بارگذاری (defer)

en: Inline all CSS?
fa: درون خطی (inline) نمودن تمام کدهای CSS؟

en: Exclude CSS from Autoptimize:
fa: محروم کردن CSS ها از Autoptimize:

en: CDN Options
fa: تنظیمات CDN

en: CDN Base URL
fa: ریشه آدرس CDN

en: Cache folder
fa: پوشه CDN

en: Can we write?
fa: دسترسی به نوشتن (write) داریم؟

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Cached styles and scripts
fa: استایل و اسکریپت های کش شده

en: By default files saved are static css/js, uncheck this option if your webserver doesn't properly handle the compression and expiry.
fa: در حالت پیش فرض فایل ها به صورت static ذخیره می شوند css و js، اگر وب سرور شما قادر به فشرده سازی و ایجاد expiry برای فایل شما نیست تیک این گزینه را بردارید.

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save Changes and Empty Cache
fa: ذخیره تغییرات و تخلیه کش

en: futtta about
fa: درباره futtta

en: WordPress
fa: وردپرس

en: Do not donate for this plugin!
fa: به این افزونه کمک مالی نکنید!

en: Autoptimize Options
fa: تنظیمات Autoptimize

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save aggregated script/css as static files?
fa: ذخیره نمودن script و CSS یکی‌سازی شده به صورت فایل های ثابت (static)؟

en: If your scripts break because of a JS-error, you might want to try this.
fa: اگر اسکریپت‌های شما با خطای اسکریپتی مواجه می شوند، باید از این گزینه استفاده کنید.

en: Enable this to include small background-images in the CSS itself instead of as separate downloads.
fa: این را فعال کنید تا تصویر پس‌زمینه کوچک در CSS واقع شود تا بجای آنکه جداگانه دانلود شود.

en: A comma-separated list of CSS you want to exclude from being optimized.
fa: با کاما جدا کنید لیست CSS که می خواهید از بهینه‌سازی آن جلوگیری کنید.

en: Cache Info
fa: اطلاعات کش

en: Mostly useful in combination with previous option when using jQuery-based templates, but might help keeping cache size under control.
fa: این گزینه بیشتر زمانی کاربردی است که با گزینه قبلی برای پوسته های تحت jQuery ترکیب شود، اما ممکن است برای تحت کنترل داشتن حجم کش نیز کمک کند.

en: A comma-separated list of scripts you want to exclude from being optimized, for example 'whatever.js, another.js' (without the quotes) to exclude those scripts from being aggregated by Autoptimize.
fa: با کاما جدا کنید لیست اسکریپت‌هایی که می خواهید از بهینه‌سازی آن صرف‌نظر کنید،برای مثال 'whatever.js, another.js' ( بدون علامت نقل قول) برای مستثنی کردن اسکریپت‌ها از فشرده سازی و به حداقل رساندن توسط Autoptimize.

note: Plugin Name of the plugin
en: Autoptimize
fa: بهینه‌سازی خودکار
